www.bidmonfa.com                 bidmonfa@bidmonfa.com

 

Inf. mundial       /       Jugadores       /       Calendario       /      Problemas       /       Partidas jugadores

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

MIGUEL MUÑOZ

 

10/10/1975

 

 

12/01/2002 – Sots-Campió – CAMPIONAT DE CATALUNYA

             DE RAPIDES.

 

13/07/2003 – Sots-Campió – OBERT DE TORREDEMBARRA.

 

12/10/2004 – Campió – CAMPIONAT DE CATALUNYA DE

             RAPIDES.

 

28/03/2005 – Sots-Campió – CAMPIONAT DE CATALUNYA.

 

17/04/2005 – Campeón – OPEN INTERNACIONAL CIUDAD DE

             TAMARITE.

 

05/06/2005 – Sots-Campió – OBERT ACTIU DE SANTA COLOMA

             DE QUERALT.

 

11/06/2005 – Campió – OBERT DE SANT MARTI.

 

30/07/2005 – Sots-Campió – OBERT INTERNACIONAL VILA

             DE SITGES.

 

12/10/2006 – Campió – CAMPIONAT DE CATALUNYA DE

             RAPIDES.

 

17/12/2006 – Sots-Campió – MEMORIAL DAVID GARCIA.

 

12/10/2007 – Sots-Campió – CAMPIONAT DE CATALUNYA DE

             RAPIDES.

 

01/06/2008 – Sots-Campió – OBERT ACTIU DE SANTA COLOMA

             DE QUERALT.

 

27/09/2008 – Campió – CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RAPIDES.

            

 

22/11/2008 – Campió – OBERT DE MARTORELL.

 

26/11/2008 – Campió – OBERT MEMORIAL CASIMIR CASAS.

 

05/01/2009 – Campió – OBERT MEMORIAL PEPITA FERRER.

 

20/06/2009 – Sots-Campió – OBERT CIUTAT DE REUS.

 

26/09/2009 – Sots-Campió – CAMPIONAT DE CATALUNYA DE

             RAPIDES.

 

29/11/2009 – Sots-Campió – CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL

             BARCELONA.

 

05/03/2010 – Campió – OBERT TRES PEONS.

 

19/05/2010 – Campió – OBERT TUPINAMBA.

 

11/07/2010 – Sots-Campió – OBERT CAN MAS –

             RIPOLLET.

 

25/09/2010 – Campió – CAMPIONAT DE CATALUNYA DE

             RAPIDES.

 

11/05/2011 – Campió – OBERT TUPINAMBA.  

 

24/05/2011 – Campió – TORNEIG OBERT ASPE - UGA.  

 

19/06/2011 – Sots-Campió – OBERT MEMORIAL EZEQUIEL

             MARTIN.

 

26/06/2011 – Sots-Campió – OBERT DE CAN MAS –

             RIPOLLET.

 

30/07/2011 – Sots-Campió – OBERT INTERNACIONAL VILA

             DE SITGES.  

 

19/11/2011 – Sots-Campió – OBERT DE MARTORELL.

 

27/11/2011 – Campió – CAMPIONAT PROVINCIAL INDIVIDUAL

             BARCELONA.

 

19/05/2012 – Campió – CAMPIONAT DE CATALUNYA.

 

03/06/2012 – Sots-Campió – OBERT ACTIU DE SANTA COLOMA

             DE QUERALT.

 

07/10/2012 – Sub-Campeón - CAMPEONATO DE ESPAÑA.  

 

14/03/2013 – Sots-Campió – TORNEIG CLASSIC SANT MARTI.

              

 

19/05/2013 – Sots-Campió – TORNEIG D’ESCACS ACTIUS VILA

             DE CANOVELLES.

 

14/07/2013 – Campió – OBERT INTERNACIONAL DE

             TORREDEMBARRA.

 

23/11/2013 – Sots-Campió – OBERT DE MARTORELL.

 

15/12/2013 – Sots-Campió – MEMORIAL DAVID GARCIA,

             TORNEIG INTERNACIONAL.

 

07/03/2014 – Campió – OBERT INTERNACIONAL TRES PEONS.

              

 

08/06/2014 – Sots-Campió – OBERT AJEDREZ ND.

 

22/06/2014 – Campió – OBERT INTERNACIONAL MOLLET

             DEL VALLES.

 

11/09/2014 – Sots-Campió – DIADA DE L’11 DE SETEMBRE

             D’ESCACS ACTIUS.

 

21/11/2014 – Sots-Campió – OBERT VILA DE GRACIA.

 

14/12/2014 – Campió – MEMORIAL DAVID GARCIA, TORNEIG

             INTERNACIONAL.

 

12/03/2015 – Campió – TORNEIG CLASSIC SANT MARTI.

              

 

26/07/2015 – Sots-Campió – OBERT INTERNACIONAL CIUTAT

             D’OLOT.

 

09/08/2015 – Sots-Campió – OBERT INTERNACIONAL LA POBLA

             DE LILLET.

 

14/11/2015 – Sots-Campió – OBERT DE MARTORELL.  

 

23/11/2015 – Sots-Campió – OBERT CLUB CORNELLA –

             MEMORIAL JOSEP VALLVE.  

 

25/11/2015 – Campió – OBERT MEMORIAL ISIDRE PUIG.

 

05/12/2015 – Campió – ACTIU DEL CATALUNYA ESCACS CLUB.

             

 

13/12/2015 – Campió – MEMORIAL DAVID GARCIA, TORNEIG

             INTERNACIONAL.

 

09/01/2016 – Campió – TORNEIG D’HIVERN ACTIU DE

             SANT BOI.

 

09/03/2016 – Sots-Campió – OBERT TRES PEONS.  

 

10/03/2016 – Campió – TORNEIG CLASSIC SANT MARTI.  

 

08/05/2016 – Campió – OBERT ACTIU DEL CATALUNYA E. C.

            

 

25/05/2016 – Sots-Campió – OBERT TUPINAMBA.

 

29/05/2016 – Campió – OBERT ACTIU DE L’ESCACS ESCAC MAT –

             MARTORELL.

 

18/06/2016 – Sots-Campió – OBERT FOMENT MARTINENC.  

 

19/06/2016 – Campió – MEMORIAL JOSEP LORENTE.  

 

14/08/2016 – Sub-Campeón – CAMPEONATO DE ESPAÑA RAPIDO.

            

 

18/09/2016 – Sots-Campió – OBERT ACTIU DE VALLFOGONA

             DE BALAGUER.

 

24/09/2016 – Sots-Campió – OBERT ACTIU CIUTAT DE CERVERA.

            

 

21/11/2016 – Sots-Campió – OBERT CLUB CORNELLA –

             MEMORIAL JOSEP VALLVE.  

 

06/12/2016 – Campió – OBERT ACTIU DEL FOMENT MARTINENC.

            

 

05/01/2017 – Sots-Campió – OBERT DE NADAL DEL GUINARDO.

            

 

08/03/2017 – Campió – OBERT TRES PEONS.  

 

09/03/2017 – Campió – TORNEIG CLASSIC SANT MARTI.  

 

07/05/2017 – Sots-Campió – TORNEIG ACTIU VILA DE

             CANOVELLES.

 

14/05/2017 – Campió – OBERT ACTIU CIUTAT DE VILANOVA.

            

 

17/06/2017 – Sots-Campió – OBERT FOMENT MARTINENC.

              

 

18/06/2017 – Campió – MEMORIAL JOSEP LORENTE.

 

20/06/2017 – Campió – OBERT DEL GOTIC C.E. BARCELONA.

              

 

09/07/2017 – Campió – OBERT INTERNACIONAL DE

             TORREDEMBARRA.

 

30/07/2017 – Sots-Campió – OBERT INTERNACIONAL CIUTAT

             D’OLOT.

 

09/08/2017 – Sots-Campió – OBERT INTERNACIONAL LA POBLA

             DE LILLET.

 

17/08/2017 – Sots-Campió – OBERT MIQUEL MAS DE FIGUERES.

              

 

 

Partides  /  Partidas  /  Games  -  FIDE  /  chessgames.com  /  365chess.com  /  PGN

 

Personal  Card  -  FIDE

 

Targeta  Personal  -  FCE

 

Wikipedia  -  Català  /  Español