www.bidmonfa.com                 bidmonfa@bidmonfa.com

 

11 – Setembre / Septiembre / September

 

 

1898 – WILLIAM WINTER.

 

1905 – Mor / Muere / Died – JULES A. DE RIVIERE.

 

1913 – Mor / Muere / Died – JULIUS PERLIS.

 

1920 – MIJO UDOVCIC.

 

1950 – EDUARD MEDUNA.

 

1953 – ARKADI EREMEEVICH VUL.

 

1955 – JAKOB MEISTER.

 

1956 – DMITRY GUREVICH.

 

1958 – ERIK PEDERSEN.

 

       Mor / Muere / Died – CARL J. M. CARLS.

 

1960 – PREDRAG NIKOLIC.

 

1961 – JOAN R. MENAC COMAS.

 

1963 – JOSÉ L. AYALA ABENZA.

 

       PERE MOLES PALLEJÀ.

 

1969 – SANJA PETRONIC.

 

1971 – KETINO KACHIANI GERSINSKA.

 

1972 – CAMPEONATO DE ESPAÑA

       Campeón – FERNANDO VISIER,

       Sub-Campeón – ÁNGEL MARTÍN.

 

1974 – TEA BOSBOOM LANCHAVA.

 

       XAVIER SOLÉ FABREGAT.

 

1975 – ALEXEI ROMANOV.

 

1987 – MARIA LUENGO GUILLERMO.

 

1998 – Mor / Muere / Died – CARLOS E. GUIMARD.

 

1999 – Mor / Muere / Died – FCO. JOSÉ PÉREZ.

 

2001 – YI ZHU.

 

2005 – OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – HICHAM HAMDOUCHI,

       Sots-Campió – VIKTOR MOSKALENKO.

 

2006 – OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – ANDRÉS RODRÍGUEZ,

       Sots-Campió – VLADIMIR PETKOV.

 

2007 – Mor / Muere / Died – DAVID A. GODOY.

 

       ALEIX MIRÓ ARBELAES.

 

       OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – ALEKSANDER DELCHEV,

       Sots-Campió – FIDEL CORRALES.

 

2008 – OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – IBRAGIM S. KHAMRAKULOV,

       Sots-Campió – KAREN MOVSZISZIAN.

 

2009 – OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – MARC NARCISO,

       Sots-Campió – CRISTHIAN CRUZ.

 

2010 – OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – JOSEP OMS,

       Sots-Campió – YUNIESKY QUESADA.

 

2011 – Mor / Muere / Died - FRANCESC GARCIA.

 

       OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – DAVID LARIÑO,

       Sots-Campió – ROLANDO ALARCÓN.

 

2012 – OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – EMILIO CORDOVA,

       Sots-Campió – YURI SOLODOVNICHENKO.

 

2013 – OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – LUIS A. ROJAS,

       Sots-Campió – JOSÉ A. GUERRA.

 

2014 – OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – KEVEL OLIVA,

       Sots-Campió – MIGUEL MUÑOZ.

 

2015 – OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – PERE GARRIGA,

       Sots-Campió – CAMILO E. GÓMEZ.

 

2016 – OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – JAIME A. CUARTAS,

       Sots-Campió – KEVEL OLIVA.

 

2017 – OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – JORGE CORI,

       Sots-Campió – ADRIEN DEMUTH.

 

2018 – OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

       Campió – FILEMÓN CRUZ,

       Sots-Campió – ÀLVAR ALONSO.

 

                                                                                           

 

                  Calendari / Calendario / Calendar