www.bidmonfa.com index-web bidmonfa@bidmonfa.com
____________________________________________________________________________________________________________
INFORMACIÓ - CATALUNYA
- MUNDIAL
____________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________
PROPERS CAMPIONATS A CATALUNYA
OBERT CHESSABLE
20 març - 29 maig - 19:15 - 90’+30’’
Grup - A
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
Grup - B
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
CAMPIONAT DE CATALUNYA D’EDATS SUB - 8 /
20
23 - 28 març
Sub-20
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Sub-18
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Sub-16
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Sub-14
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Sub-12
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Sub-10
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Sub-8
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - Classificació
Resultat 2023
Campió/ona
Sots-Campió
Sub-20 - GUERAU MASAGUÉ FERRAN ROCAMORA
Sub-18 - CÈSAR ALCALÀ NICOLÀS JIMÉNEZ
Sub-16 - LEO VALLE GERARD AÑÓ
Sub-14 - ÀLEX VILLA PAU M. PRADA
Sub-12 - ISAAC HERMAN GERARD TALLADA
Sub-10 - ANDRÉS PÉREZ JOAN VILLA
Sub- 8 - LAIA CID MARC MUMBRÚ
Historial campionat
sub-20 / 18
Historial
campionat sub-16 / 8
MEMORIAL BERNAT FÀBREGAS
6 abril - 25 maig - 10:00 - 16:30 - 90’+30’’
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - Classificació
OBERT CIUTAT DE SANT ADRIÀ
Sant Adrià de Besòs (Barcelonès)
7 abril - 9 juny - 09:30 - 90’+30’’
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Campió - MARC CAPELLADES
Sots-Campió - ÒSCAR RUIZ
OBERT DE VILAFRANCA DEL PENEDÈS
Vilafranca del Penedès (Alt Penedès)
12 abril - 7 juny - 21:30 - 90’+30’’
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - Classificació
Campió - XAVIER ÀVILA
Sots-Campió - ANTONI GUAL
MEMORIAL ENRIC FARRÉ
Vallfogona de Balaguer (Noguera)
13 abril - 1 juny - 16:30 - 90’+30’’
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - Classificació
Campió - SERNI RIBERA
Sots-Campió - SERGI PHAM
OBERT FOMENT MARTINENC
20 abril - 15 juny - 16:30 - 90’+30’’
Grup - A
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
Grup - B
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
Grup - C
Participants - Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
Campió - LLÀTZER
BRU
Sots-Campió - ADRIÁN JIMÉNEZ
OBERT CIUTAT DE L’HOSPITALET
20 abril - 15 juny - 16:30 - 90’+30’’
Participants - Rondes
- 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
Campió - ÒSCAR RUIZ
Sots-Campió - IVÁN CANO
OBERT VILA DE BLANES
20 abril - 8 juny - 16:00 - 90’+30’’
Participants - Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - Classificació
Campió - FERNANDO MÉNDEZ
Sots-Campió - CARLOS SALGADO
FINAL COPA CATALANA 2024
21 abril - 10:00 - 16:00 - 15’+5’’
Campió - COLON SABADELL
OBERT DE LA DELEGACIÓ DE TARRAGONA
27 abril - 15 juny
Campió - OLEXIY BILYCH
Sots-Campió - ALEXANDER DOMENE
CAMPIONAT DE CATALUNYA DE VETERANS
11 - 19 maig
Campió - JOSEP A. LACASA
Sots-Campió - DAVID SOLÉ
CAMPIONAT DE CATALUNYA ABSOLUT
11 - 18 maig
Campió - PERE GARRIGA
Sots-Campió - MARC NARCISO
TERRITORIAL INDIVIDUAL ACTIU DE LLEIDA
26 maig
Campió - DAVID SINFREU
Sots-Campió - JOSÉ PÉREZ
TERRITORIAL INDIVIDUAL DE RÀPIDES DE
LLEIDA
9 juny - 3’+2’’
Campió - JOSHUA SOLANÍ
Sots-Campió - LLUÍS PORTA
OBERT ACTIU MEMORIAL JOSEP LORENTE
Sant Boi de LLobregat (Baix LLobregat)
16 juny - 09:30 - 16:00 - 15’+5’’
Participants - Rondes
- 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
Campió - DANIEL GARCÍA
Sots-Campió - FERNANDO VALENZUELA
OBERT INTERNACIONAL SANT MARTÍ
13 - 21 juliol - 16:30 - 9:30 - 90’+30’’
Grup - A
Participants - Rondes
- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Grup - B
Participants - Rondes
- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Ràpides
Participants - Rondes
- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Campió - BRIAN S. ESCALANTE
Sots-Campió - ANDREI MACOVEI
OBERT INTERNACIONAL VILA DE SITGES
22 - 30 juliol - 16:30 - 9:30 - 90’+30’’
Grup - A
Participants - Rondes
- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Grup - B
Participants - Rondes
- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Campió - DYLAN I. BERDAYES
Sots-Campió - MARIO N.
VILLANUEVA
OBERT INTERNACIONAL CIUTAT DE BADALONA
2 - 10 agost - 17:00 - 16:30 - 90’+30’’
Grup - A
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
Grup - B
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
Campió - OMAR ALMEIDA
Sots-Campió - KUNDU KAUSTUV
OBERT INTERNACIONAL LA POBLA DE LILLET
2 - 10 agost - 17:00 - 10:00 - 90’+30’’
Grup - A
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
Grup - B
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
Campió - YURI SOLODOVNICHENKO
Sots-Campió - FERNANDO VALENZUELA