www.bidmonfa.com              index-web              bidmonfa@bidmonfa.com

 

                

 

____________________________________________________________________________________________________________

 

INFORMACIÓ  -  CATALUNYA  -  MUNDIAL

____________________________________________________________________________________________________________

 

                                 *

 

                PROPERS CAMPIONATS A CATALUNYA

 

 

           

 

     TERRITORIAL ACTIUS DE GIRONA - CALDENC

 

         Caldes de Malavella (Selva), 20 juliol

 

         Circular campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  EMILI COLLS                                              Sots-Campió  -  LUÍS A. TERRY

 

 

           

 

     RÀPIDES AA. VV. SANT PERE ERMENGOL

 

         La Guàrdia dels Prats (Conca de Barberà), 20 juliol

 

         Circular campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  Classificació

 

 

         

 

     RÀPIDES FESTA MAJOR DE PARETS DEL VALLÈS

 

         Parets del Vallès (Vallès Oriental), 21 juliol

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  GERARD AYATS                                          Sots-Campió  -  JOSUÈ EXPÓSITO

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL VILA DE SITGES

 

         Sitges (Garraf), 22 - 30 juliol

 

         Informació general

 

         Grup A  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup B  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  GADIR GUSEINOV                                      Sots-Campió  -  ROLANDO ALARCÓN

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     OBERT ACTIU CIUTAT D’OLOT

 

         Olot (Garrotxa), 27 juliol

 

         Circular campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  IGOR GLEK                                                 Sots-Campió  -  JONATHAN E. CRUZ

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     OBERT ACTIU DE PUIGPELAT

 

         Puigpelat (Alt Camp), 28 juliol

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  IGOR GLEK                                                 Sots-Campió  -  KAREN MOVSZISZIAN

 

 

           

 

     FESTIVAL SANTA EUGÈNIA DE TER

 

         Girona (Gironès), 29 juliol - 2 agost

 

         Informació general

 

         Obert  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Ràpides  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  RAMON DORCA                                          Sots-Campió  -  TORSTEN C. REX

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL CIUTAT DE BADALONA

 

         Badalona (Barcelonès), 2 - 10 agost

 

         Grup A  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup B  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  ANDRÉS F. GALLEGO                                 Sots-Campió  -  JORDI FLUVIÀ

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL LA POBLA DE LILLET

 

         La Pobla de Lillet (Berguedà), 2 - 10 agost

 

         Informació general

 

         Grup A  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup B  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  ALEXEY FERNÁNDEZ                                  Sots-Campió  -  KAREN MOVSZISZIAN

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     TORNEIG DE RÀPIDES FESTA MAJOR DE GOLMÉS

 

         Golmés (Pla d’Urgell), 3 agost

 

         Circular campionat

 

 

           

 

     OBERT MIQUEL MAS DE FIGUERES

 

         Figueres (Alt Empordà), 13 - 20 agost

 

         Informació general

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  ÀLEX VIDAL                                               Sots-Campió  -  OLIVIER TOUZANE

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL DE SANT ADRIÀ

 

         Sant Adrià de Besòs (Barcelonès), 14 - 22 agost

 

         Informació general

 

         Grup A  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Grup B  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Ràpides  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  DMITRY SVETUSHKIN                                 Sots-Campió  -  ALEXEY FERNÁNDEZ

 

 

           

 

     TERRITORIAL ACTIUS DE GIRONA - FIGUERES

 

         Figueres (Alt Empordà), 18 agost

 

         Circular campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  POL SABRIÀ                                               Sots-Campió  -  SERGI GONZÁLEZ

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL DE SANTS

 

         Barcelona (Barcelonès), 23 agost - 1 setembre

 

         Informació general

 

         Grup A  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  Classificació

 

         Grup B  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  Classificació

 

         Grup C  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  10  -  Classificació

 

         Ràpides  -  Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  LIVIU D. NISIPEANU                                    Sots-Campió  -  JULES MOUSSARD

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     TERRITORIAL ACTIUS DE GIRONA - SANTA EUGÈNIA

 

         Girona (Gironès), 24 agost

 

         Circular campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  ARNAU CLOT                                              Sots-Campió  -  EMILI COLLS

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL CIUTAT DE SABADELL

 

         Sabadell (Vallès Occidental), 2 - 10 setembre

 

         Informació general

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  CRISTHIAN CRUZ                                        Sots-Campió  -  CARLES DÍAZ

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     TERRITORIAL ACTIUS DE GIRONA - OLOT

 

         Olot (Garrotxa), 7 setembre

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  JORDI C. SERRA                                         Sots-Campió  -  ERNEST SERRAT

 

 

            

 

     OBERT ACTIU VILA DE SANTPEDOR

 

         Santpedor (Bages), 8 setembre

 

         Informació general

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  MARC NARCISO                                          Sots-Campió  -  MIGUEL MUÑOZ

 

 

           

 

     OBERT ACTIU DIADA 11 DE SETEMBRE

 

         Sabadell (Vallès Occidental), 11 setembre

 

         Informació general

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  FILEMÓN CRUZ                                           Sots-Campió  -  ÀLVAR ALONSO

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     TERRITORIAL ACTIUS DE GIRONA - GERUNDA

 

         Girona (Gironès), 14 setembre

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  DANIEL MOLINA                                         Sots-Campió  -  MARC BALAGUÉ

 

 

           

 

     OBERT ACTIU DE L’ESCOLA D’ESCACS D’OSONA

 

         Vic (Osona), 15 setembre

 

         Circular campionat

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  MIGUEL MUÑOZ                                          Sots-Campió  -  LUIS L. AGÜERO

 

 

        

 

     OBERT ACTIU CIUTAT DE CERVERA

 

         Cervera (Segarra), 21 setembre

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  MIGUEL MUÑOZ                                          Sots-Campió  -  ALEJANDRO BARBERO

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     OBERT ACTIU DE VALLFOGONA DE BALAGUER

 

         Vallfogona de Balaguer (Noguera), 22 setembre

 

         Informació campionat

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  LEANDRO KRYSA                                       Sots-Campió  -  MIGUEL MUÑOZ

 

         Historial campionat

 

 

           

 

     OBERT INTERNACIONAL CIUTAT DE BARCELONA

 

         Barcelona (Barcelonès), 27 setembre - 5 octubre

 

         Circular campionat

 

 

           

 

     OBERT CLUB CORNELLÀ

 

         Cornellà de LLobregat (Baix Llobregat), 7 octubre - 2 desembre

 

         Circular campionat

 

         Participants  -  Rondes  -  1  -  2  -  3  -  4  -  5  -  6  -  7  -  8  -  9  -  Classificació

 

         Resultat 2018

 

         Campió  -  ORELVIS PÉREZ                                         Sots-Campió  -  ARTURO VIDARTE