www.bidmonfa.com index-web bidmonfa@bidmonfa.com
INFORMACIÓ DE
CATALUNYA
Informació - Mundial
/ Historial campionats de Catalunya
Elo / Elo live + 2700 / Càlcul de l’elo / Bases partides / Circuit català
____________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________
TORNEIG DE RÀPIDES PER PARELLES MIXTES
13 gener - 10:00 - 3’+2’’
Campiona - MIGUEL MUÑOZ - LEANCY B. FERNÁNDEZ
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
Campiona - MIGUEL MUÑOZ - LEANCY B. FERNÁNDEZ
OBERT ACTIU DEL FOMENT MARTINENC
7 gener - 09:30 - 16:00 - 15’+5’’
Campió - PAU S. MOYA
Sots-Campió - JORDI TRIADÚ
Participants - Rondes
- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
OBERT DE CANOVELLES CAP D’ANY
27 desembre - 2 gener - 16:00 - 10:00 - 90’+30’’
Campió - FERRAN CHIVA Sots-Campió - LEON FANNINGER
Participants - Rondes
- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - Classificació
Campió - MIGUEL MUÑOZ
Sots-Campió - LEON FANNINGER
OBERT DE LA DELEGACIÓ DE LLEIDA
27 - 30 desembre - 10:00 - 16:30 - 90’+30’’
Campió - GUERAU MASAGUÉ Sots-Campió
- FERRAN SOLÉ
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
Classificació -
1 Guerau Masagué 8
2 Ferran Solé 6'5
3 Lluís Porta 6
4 Lluís Quintas 5’5
5 Sergi Pham
5’5
6 Josep Codina
5’5
7 Guerau
Benseny 5’5
Campió - ALBERTO VELA
Sots-Campió - ISRAEL CAMPOS
OBERT DE NADAL CIUTAT DE FIGUERES
27 - 30 desembre - 60’+30’’
Campió - NICOLÁS J. GARCÍA
Sots-Campió - JORDI ÁLVAREZ
Participants - Rondes
- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - Classificació
Campió - ILYA LEMESHEV
Sots-Campió - MÀXIM ANGUERA
MEMORIAL ARTURO POMAR
27 - 30 desembre - 16:30 - 09:30 - 90’+30’’
Campió Sub-12 - PHILIPPE A.
DELGADILLO
Grup Sub-12
Participants - Aparellaments i
resultats - Quadre del
campionat
Campió Sub-10 - PAU BRU
Grup Sub-10
Participants - Aparellaments i
resultats - Quadre del
campionat
Resultat 2022
Campió Sub-10 - GERARD TALLADA
RÀPIDES DE NADAL CIUTAT COOP. MOLÍ NOU
Sant Boi de LLobregat (Baix LLobregat)
24 desembre - 10:00 - 3’+2’’
Campió - GERARD AYATS Sots-Campió - ÀLEX VILLA
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Campió - CRISTIAN FERNÁNDEZ
Sots-Campió - GERARD AYATS
OBERT ACTIU CIUTAT DE VILANOVA
23 desembre - 09:30 - 16:00 - 15’+5’’
Campió - VLADYSLAV LARKIN
Sots-Campió - OLEXIY BILYCH
Participants
- Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
TANCAT MEMORIAL SERGI
GONZÁLEZ
21 octubre - 23 desembre - 10:00 - 90’+30’’
Campió - XAVIER VILALTA
Participants - Aparellaments i
resultats - Quadre
del campionat
OBERT INTERNACIONAL SUNWAY SITGES
12 - 22 desembre - 16:30 - 09:30 - 90’/40m+30’+30’’
Campió - ABHIMANYU PURANIK
Sots-Campió - BRANDON JACOBSON
Grup A
Participants - Rondes
- 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
10 -
Classificació
1 Abhimanyu Puranik 8’5
2 Brandon Jacobson 8
3 Volodar Murzin
8
Grup B
Participants - Rondes
- 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
10 -
Classificació
Campió - KIRILL ALEKSEENKO
Sots-Campió - HANS M. NIEMANN
RÀPIDES BICOLOR DEL TRES PEONS
15 - 22 desembre - 20:15 - 3’+2’’
Campió - DMITRY ZHUKOV
Sots-Campió - JORDI MERCADO
Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8
9 -
10 -
11 -
12 -
13 -
14 -
15 -
16 -
Classificació
ACTIU MEMORIAL JESÚS MARTÍN
27 novembre - 18 desembre - 19:00 - 20’+10’’
Campió - FERNANDO A.
CÁRDENAS
Sots-Campió - HENRY SUÁREZ
Participants - Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - Classificació
Campió - DAVID FLORES
Sots-Campió - RICARD LL. BRUSI
TROBADA ESCACS SOLIDARIS
17 desembre - 10:00 - 3’+2’’ i 5’
Campions - ISRAEL CAMPOS - PAU NIETO
Campions - PAU NIETO
- JOAN TORRENT
ESCACS BASE MEMORIAL DAVID GARCÍA
16 desembre - 10:00 - 16:00 - 10’+5’’
Campió Sub- 20 - LEO VALLE
Grup - Sub-20
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - Classificació
Grup - Sub-14
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - Classificació
Grup - Sub-12
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - Classificació
Grup - Sub-10
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - Classificació
Grup - Sub-8
Participants -
Rondes - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - Classificació
Campió Sub- 20 - AITOR FUNES
RÀPIDES PER EQUIPS DELEGACIÓ DE LLEIDA
16 desembre - 16:00 - 3’+2’’
Campió - BALAGUER
Sots-Campió - ALMENAR
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
Campió - MOLLERUSSA
Sots-Campió - LLEIDA
RÀPIDES LA MARATÓ DE 3CAT
16 desembre - 10:00 - 5’+3’’
Participants - Rondes
- 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
10 -
Classificació
OBERT ACTIU MEMORIAL DAVID GARCÍA
10 desembre - 10:00 - 16:00 - 15’+5’’
Campió - ALDER ESCOBAR
Sots-Campió - MIGUEL MUÑOZ
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
Classificació
Campió - NIL MARIMON
Sots-Campió - MIGUEL MUÑOZ
CAMPIONAT IBEROAMERICÀ ACTIU
Sant Boi de LLobregat (Baix LLobregat)
9 desembre - 10:00 - 16:00 - 15’+5’’
Campió - TOMÁS V. SOSA
Sots-Campió - ALEXEI SHIROV
Participants
- Rondes - 1 -
2 -
3 -
4 -
5 -
6 -
7 -
8 -
9 -
Classificació
OBERT INTERNACIONAL DEL LLOBREGAT
Sant Boi de Llobregat (Baix LLobregat)
30 novembre - 8 desembre - 16:00 - 10:00 - 90’/40m+15’+30’’
Campió - SUNILDUTH
NARAYANAN
Sots-Campió - ABHIMANYU PURANIK
Grup A
Participants - Rondes
- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
1 Sunilduth L. Narayanan 7’5
Grup B
Participants - Rondes
- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Ràpides
Participants - Rondes
- 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - Classificació
Campió - M. AMIN TABATABAEI
Sots-Campió - JINGYAO TIN
____________________________________________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________________________________________