www.bidmonfa.com              index-web              bidmonfa@bidmonfa.com

 

CAMPIONAT PER EQUIPS 2019

 

CLASSIFICACIONS

 

 

                                   FINAL DIVISIÓ D’HONOR

 

                        1-2  BARBERÀ        

                        1-2  COL. SABADELL  

                        3-4  ESCOLA E. BCN  

                        3-4  SANT JOSEP     

                        5-6  MOLLET          

                        5-6  BARCELONA      

                        7-8  ESCOLA SALOU   

                        7-8  GERUNDA        

 

                                   DIVISIÓ D’HONOR - I

 

                         1   MOLLET          7

                         2   COL. SABADELL   5

                         3   ESCOLA SALOU    4

                         4   GERUNDA        3’5

                         5   FIGUERES        3

                         6   FOMENT         2’5

                         7   SANT ANDREU     2

                         8   LLEIDA          1

 

                                   DIVISIÓ D’HONOR - II

 

                         1   ESCOLA E. BCN   6

                         2   BARBERÀ        5’5

                         3   BARCELONA       5

                         4   SANT JOSEP     4’5

                         5   CERD. VALLÈS    2

                         6   ANDORRA         2

                         7   TRES PEONS     1’5

                         8   OLOT           1’5

 

                                   PRIMERA DIVISIÓ - I

 

                         1   VALLS          8’5

                         2   SANT CUGAT     7’5

                         3   TERRASSA       5’5

                         4   TARRAGONA       5

                         5   SANT BOI        5

                         6   SANT ANDREU B  4’5

                         7   LLINARS         4

                         8   LA LIRA         3

                         9   CONGRÉS         1

                        10   CATALONIA       1

 

                                   PRIMERA DIVISIÓ - II

 

                         1   ATENEU COLON    9

                         2   CATALUNYA       7

                         3   GRAMENET        6

                         4   CASTELLDEFELS  5’5

                         5   PEONA I PEÓ    5’5

                         6   SANT MARTÍ      5

                         7   C. SABADELL B   2

                         8   SITGES          2

                         9   SANT ADRIÀ     1’5

                        10   MARAGALL       1’5

 

                                   SEGONA DIVISIÓ - I

 

                         1   BANYOLES       8’5

                         2   PLATJA D’ARO    7

                         3   GERUNDA B       5

                         4   MONTMELÓ        5

                         5   GRANO.-CANOV.   4

                         6   GUIXOLENC       4

                         7   TORDERA        3’5

                         8   MASNOU          3

                         9   ATENEU COLON B  3

                        10   SANTA EUGÈNIA   2

 

                                   SEGONA DIVISIÓ - II

 

                         1   BARCELONA B    8’5

                         2   COMTAL         7’5

                         3   AGUSTÍ         6’5

                         4   SANTPEDOR       6

                         5   TÀRREGA         4

                         6   BARBERÀ B       3

                         7   CARDONA         3

                         8   BADIA           3

                         9   IVARS          2’5

                        10   IDEAL CLAVÉ     1

 

                                   SEGONA DIVISIÓ - III

 

                         1   FOMENT B        8

                         2   PEONA I PEÓ B   5

                         3   MARTORELL       5

                         4   CATALUNYA B    4’5

                         5   TERRASSA B     4’5

                         6   JAKE           4’5

                         7   TRES PEONS B    4

                         8   SANT FELIU      4

                         9   CORNELLÀ       3’5

                        10   ESP. LES CORTS  2

 

                                   SEGONA DIVISIÓ - IV

 

                         1   REUS DEPORTIU   8

                         2   GRAN PENYA     7’5

                         3   VILAFRANCA     6’5

                         4   L. VENDRELL.    5

                         5   ESC. SALOU B    4

                         6   VILA OLÍMPICA   4

                         7   AMPOSTA        3’5

                         8   PEÓ VUIT       3’5

                         9   CAMBRILS        2

                        10   RUY LÓPEZ       1

 

 

                                   GRUPS DELEGACIÓ LLEIDA

 

 

Calendaris, resultats i quadres

 

Enllaç campionat per equips FCE

 

 

Resultats 2018

 

Historial campionat