www.bidmonfa.com                 bidmonfa@bidmonfa.com

 

                                                                                                                                    

 

                 04/06/2010  -   TANCATS DE TĀRREGA 2010

 

                                                                             

 

                                Campiķ grup A                             Campiķ grup B                            Campiķ grup C                             Campiķ grup D

 

                                   JOEL VISA                               RAMON MONFA S.                      ROBERT CARDONA                          JOSEP VIDAL

 

 

                                                                             

 

                                Campiķ grup E                            Campiķ grup F                             Campiķ grup G                             Campiķ grup H

 

                                  JOAN SUAU                         FRANCISCO J. PAREJA                        PERE AZNAR                              IVAN MIRCHOV

 

                                                      Emparellaments, resultats i classificacions  -  Grup  -  A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H

 

                                                                   Informaciķ a chess-results  -  Grup  -  A  -  B  -  C  -  D  -  E  -  F  -  G  -  H

 

                                                                                                                *  Partides

 

                                                                                                        Resultat campionat 2009

 

         Campiķ grup A                 Campiķ grup B                 Campiķ grup C                 Campiķ grup D                  Campiķ grup E                 Campiķ grup F

 

       ISRAEL CAMPOS              ORIOL FRANCES            ALEJANDRO LUCAS               ELIES MARTI                EDUARD BALDRICH           RAMON ALFÉREZ